System Rozwoju Poprzez Zabawę (Growth Through Play, GPS)

Certification

podejście oparte na relacjach w pracy z dzieckiem autystycznym – innowacyjne metody – cykl szkoleń certyfikujących, uprawniających do pracy metodą Growth Through Play, dający potężne narzędzia do pracy z dziećmi z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami.

Growth trough Play System, to znacznie więcej, niż metoda. To tworzenie świętej przestrzeni na zabawę, transformację i głębokie spotkanie ze sobą  i drugim człowiekiem. Terapia oparta na relacjach to umiejętność słuchania swojej intuicji, poddania się wewnętrznej mądrości i prowadzeniu. Kolejne stopnie tej ścieżki certyfikacyjnej  pomagają dotrzeć do wewnętrznych zasobów i odnaleźć  w sobie żródło ogromnej wiedzy. Trener szkolenia pokazuje jak zaufać procesowi i puścić wieczną kontrolę, uwolnić oczekiwania i  napięcia pozwalając sobie i dziecku na spontaniczną zabawę, radość relacji i spełnienie .

Przy edycji Kwietniowej i zapisaniu się na  1 i 2 stopnień otrzymujesz 10 % zniżki od całości kwoty.

HARMONOGRAM

Growth trough Play System st. 1 :  13-15 Marca 2020 .

Growth trough Play System st. 2: 3 Kwietnia  2020 Rozpoczęcie

Growth trough Play System st. 3: Luty 2020

Jeżeli chcesz:

  • poznać niedyrektywne techniki pracy z dzieckiem oparte na badaniach naukowych i aktualnym rozumieniu autyzmu;
  • nauczyć się, jak efektywnie wykorzystać je w swojej pracy i jakie metody zastosować w przypadku konkretnych deficytów u dziecka;
  • uzyskać praktyczne wsparcie w swojej pracy oraz tworzyć programy społeczno-komunikacyjne poprzez wykorzystanie narzędzi internetowych i bezpośredniej obserwacji;
  • popracować nad własnym samopoczuciem, zachowaniem energii, kreatywności i wciąż nowych inspiracji do pracy

to szkolenie jest dla Ciebie !


Growth trough Play System ™ st.1

Pierwszy stopień warsztatów szkoleniowych Systemu Rozwoju Poprzez Zabawę, jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy pracują z dziećmi autystycznymi i pragną wzbogacić swój warsztat pracy. Dzięki wspólnej nauce razem z innymi profesjonalistami będziesz odkrywać sposoby włączenia Systemu Rozwoju Poprzez Zabawę do swojej pracy zawodowej. System nie ma na celu zastąpienia innych metod pracy z dziećmi chorymi na autyzm, jednak jest to styl interakcji, który może być stosowany z każdym dzieckiem, aby zwiększyć jego umiejętności społeczne, emocjonalne i komunikacyjne. System opiera się na zasadzie głębokiej akceptacji i szacunku dla każdego człowieka oraz silnej wiary w potencjał każdego z nas do nauki, rozwoju i doskonalenia się.

Dowiedz się więcej

 


 

Growth trough Play System ™ st. 2

To szkolenie poszerzy Twoje umiejętności terapeutyczne o wiedzę z zakresu zaawansowanych technik terapii Growth Trough Play , funkcjonowania mózgu osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dostarczając więcej rozwiązań oraz inspiracji. Wiedza tu zdobyta pozwoli Ci kontynuować naukę opanowania mistrzostwa w swojej pracy i pomoże stać się bardziej wyrozumiałym, przenikliwym i efektywnym terapeutą, który z uważnoścIą patrzy na dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Podczas szkolenia pokażemy Ci jak tworzyć jasny kierunek rozwoju dziecka oraz jego przyszłych dokonań. Podczas szkolenia dowiesz się również jak przekazywać wiedzę i umiejętności na temat zasad metody GPS współpracownikom oraz rodzicom, zmieniając nie tylko sposób w jaki zajmujemy się dziećmi ze specjalnymi potrzebami, ale także sposób w jaki zajmujemy się sobą i rodzinami z którymi pracujemy.

Dowiedz się więcej 


 

Growth trough Play System ™ st. 3

Indywidualny mentoring przeznaczony jest dla terapeutów, którzy ukończyli II stopnie szkolenia Growth Through Play i chcą stać się liderami w podejściu rozwojowym. Czekamy na osoby, które razem z nami chcą zmieniać paradygmat w podejściu do terapii osób z zaburzeniami rozwoju.

Program jest dla Ciebie jeśli chcesz tworzyć i prowadzić zespoły wokół dziecka, pracować z rodzicami, wolontariuszami i innymi specjalistami, których uczył będziesz technik Growth Through Play i nawiązywania głębokich, transformujących relacji z dzieckiem z autyzmem. Jeśli chcesz dołączyć do społeczności terapeutów pracujących w podejściu rozwojowym.

Dowiesz się jak mądrze towarzyszyć w procesie transformacji, jakim jest terapia oparta na relacjach. Rozszerzysz rozumienie responsywnego stylu interakcji. Pełniej doświadczysz tego, czym jest trzymanie przestrzeni i podążanie za procesem autoterapeutycznym. Otrzymasz także narzędzia, które są pomocne w facylitacji Twoich klientów- ćwiczenia warsztatowe, ankiety przed i po konsultacjach, arkusze obserwacyjne.

Wszystkiego będziemy uczyć się „na sobie”, przez doświadczenie. Tak, byśmy mogli dzielić się tym, czego doświadczyliśmy z pozycji partnera z osobami, które chcą nam zaufać.

dowiedz się więcej