Konsultacje

Czy jesteś gotowy na zmiany w sobie, by zobaczyć zmiany w relacji z Twoim dzieckiem?

Jak pokonać blokady w relacji ze swoim dzieckiem, odnaleźć radość z bycia rodzicem, odkryć i wzmocnić swój rodzicielski potencjał, wspierać własne dziecko w rozwoju i stać się świadomym partnerem zabawy. 

Zapraszamy rodziców dzieci w spektrum autyzmu do głębokiego, transformującego relacje programu konsultacyjnego, podczas którego nauczymy Was jak wejść w głęboką relację z dzieckiem, zacząć na nowo czerpać radość z rodzicielstwa, wspierać rozwój społeczny i komunikacyjny dziecka podczas codziennego bycia razem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 form wsparcia, sprawdź jak możemy Ci pomóc

Iwona Wojtasik

SESJE COACHINGOWE DLA RODZICÓW 

Życie dostarcza nam wielu wyzwań  i trudnych momentów  to  może sprawić, że  zapomninamy o sobie. Dlatego jestem tutaj , aby Ci przypomnieć, że jesteś ważna a twoje spełnienie i samopoczucie ma znaczenie.  Podczas naszych sesji pomogę Ci zadbać o swoje zasoby, odkryć mocne strony, talenty i wewnętrzną mądrość. Pokażę, jak skutecznie zaspokajać własne potrzeby, żyć w zgodzie ze sobą i stać się bardziej autentyczną. Pokażę ci jak wykorzystać moc akceptacji do zmienia siebie i swojego życia . Podpowiem jak  i pomogę Ci wdrażać strategie radzenia sobie z emocjami – własnymi a także otoczenia, w tym również twojego dziecka.Dodatkowo nauczę cię jak zarządzać swoim czasem, budować wspierające relacje i ustawiać bezpieczne granice. TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ O TYM CO ROBIĘ https://iwonawojtasik.pl/mentoring-indywidualny/

cena konsultacji : 210 zł

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

Konsultacja psychologiczna to okazja do otrzymania profesjonalnego wsparcia w zakresie rozwoju Twojego dziecka. Wspólnie przyjrzymy się Twoim niepokojom. Zastanowimy się czy zachowanie jest rozwojowe, czego jest objawem, jakie potrzeby dziecka się pod nim kryją. Pomogę Ci dotrzeć do przyczyny i wspólnie poszukać rozwiązania sytuacji w której się znaleźliście. Twoja rola rodzica jest w tym procesie kluczowa, ponieważ to Ty jesteś centrum Wszechświata swojego dziecka, niezależnie od rodzaju trudności z jaką się zgłaszasz.  TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ O TYM CO ROBIĘ https://www.malewielkiesprawy.pl/konsultacje-z-psychologiem/

Anna Stojanowska

cena konsultacji: 130 zł

pROGRAM INDWYIDUALNY GPS

Dzięki serii indywidualnych konsultacji, poznasz założenia podejścia rozwojowego i podstawowe techniki, które pomogą Ci dotrzeć do dziecka i budować z nim relację. Na programie poznasz też podstawowe narzędzia pracy ze sobą, budowania samoświadomości i uważności, dzięki którym będziesz z większym zrozumieniem patrzeć na zachowanie dziecko.