Misja

Fundacja Zrozumieć Autyzm powstała jako próba odpowiedzi na potrzeby specjalistów i rodzin dzieci z autyzmem poszukujących nowych rozwiązań.

Fundacja prowadzi terapię i działa jako placówka oferująca usługi z zakresu podejścia rozwojowego opartego na relacjach. Fundacja działa na rzecz łatwiejszego dostępu do terapii opartych na relacjach dla rodzin dzieci z autyzmem oraz terapeutów.

Planujemy rozwijać naszą działalność, a naszą misją jest tworzenie stale rosnącej społeczności rodziców, wolontariuszy i profesjonalistów, którzy wierzą, że możemy inaczej odnosić się do autyzmu, tworząc nowe możliwości dla dzieci i dla nas samych. Począwszy od miłości i akceptacji, pomagamy dzieciom rozwijać się i tworzyć głębsze relacje z innymi. Uznajemy rozwój relacji społecznych jako podstawowe podejście do terapii autyzmu. Pragniemy pomagać rodzicom w podjęciu jak najlepszych decyzji dla swojej rodziny na podstawie sytuacji, celów i pragnień, a następnie pomóc zrealizować swoje decyzje, osiągnąć cele i spełniać swoje pragnienia.

 

Statut Fundacji Zrozumieć Autyzm

bilans2013-autyzm AUTYZM_2013 info dodatkowa 2013

Dodaj komentarz