WYJAZD TERAPEUTYCZNY- ZAPISY

Jesteśmy niezwykle podekscytowani zbliżającym się wielkimi krokami obozem terapeutycznym dla dzieci, rodziców i profesjonalistów! Wygląda na to, że będzie to niezwykłe wydarzenie! Na obozie spotkają się wspaniali ludzie – rodzice i terapeuci, by połączyć siły i pod okiem genialnego specjalisty – Aarona DeLand, wspólnie uczyć się, jak tworzyć z dziećmi głębszą więź i rozwijać nowe umiejętności przez zabawę, zaangażowanie i relacje pełne przyjaźni. Będzie to pierwszy w Polsce w całości oparty na podejściu rozwojowym i relacjach obóz terapeutyczno-szkoleniowy. Zebrała się bardzo ciekawa grupa, nie możemy doczekać się spotkania z Wami!


Rodzice wezmą oni udział w treningu, podczas którego nauczą się jak w zabawny, pełen ciepła i miłości sposób wspierać rozwój swoich dzieci.
Warsztaty będą miały charakter interaktywny i praktyczny – będzie mnóstwo przestrzeni na pytania, dyskusje i burzę mózgów.

W czasie warsztatów dla rodziców z dziećmi będą bawić się terapeuci. Sesje zabaw będą nagrywane, a nagrania zostaną wykorzystane w dalszej części warsztatu, zgodnie z zasadą, że praktyka to najlepszy nauczyciel. W tym czasie będziemy także szaleć na świeżym powietrzu podczas zajęć grupowych.

Profesjonaliści rozwiną także wiedzę zdobytą na I stopniu szkolenia. Skupimy się na:

samoregulacji – dowiemy się więcej na temat bodźców sensorycznych oraz tego jak przejść ze stanu braku zaangażowania do zaangażowania optymalnego

własnej kreatywności – Aaron DeLand jest geniuszem jeśli chodzi o kreatywność!

współpracy z rodzicami – terapeuci nauczą się, jak rozmawiać z rodzicami o ich dzieciach Następnie będą rozmawiać z rodzicami dziecka, z którym spędzili najwięcej czasu, a także oglądać wiedeo z sesji zabaw.

Pragniemy, aby rodzice i profesjonaliści, dzięki wspólnej pracy, wykorzystali nabytą na warsztatach wiedzę. Rodzice i profesjonaliści połączą siły i stworzą zespoły skupione wokół ich dzieci. Wspólnie wypracują program terapeutyczny – określą poziom rozwoju społeczno-komunikacyjnego dziecka, efektywne strategie uczenia się oraz cele.

Wkrótce na naszej stronie dostępny będzie szczegółowy harmonogram obozu.

Zapraszamy do zapisów!

http://zrozumiecautyzm.pl/system-konsultacyjny/#content

 WYJAZD TERAPEUTYCZNY- ZAPISY