Pragniemy zaprosić Was do naszego kręgu warsztatowego gdzie wspólnie tworzymy piękną i bezpieczną kobiecą przestrzeń, w której będziemy się wspierać w odkrywaniu własnej mocy! ZAPRASZAMY!

Tym razem zaprosimy was na warsztaty o Emocjach …tutaj znajdziesz więcej informacji http://zrozumiecautyzm.pl/w-kregu-o-emocjach/

 

A na czym polegają spotkania warsztatowe w kręgu ? Przeczytaj poniżej.

Celem spotkań w kręgu matek jest budowanie świadomości, po to byśmy mogły wejść w autentyczną relację ze swoim dzieckiem, widzieć je takim jakie jest, akceptować, a dzięki temu umieć rozpoznać potencjał i odpowiednio go wspierać. Byśmy były wolne od lęków, niewspierających wzorców, świadome siły swoich emocji i ich wpływu na nasze relacje i z tego miejsca mogły podejmować decyzje. Byśmy mogły budować zaufanie do siebie i świadomie wybierać to co dobre dla nas samych, naszego dziecka i naszej rodziny, nie będąc podatne na cudze projekcje.

Zapraszamy mamy dzieci w spektrum autyzmu na weekendowe warsztaty, podczas których w atmosferze przyjaźni i akceptacji pracować będziemy nad własnym rozwojem.

Spotkamy się we wspierającym środowisku, jakim jest krąg matek, po to by:

– przyjrzeć się temu jak nasze przekonania i stan emocjonalny  wpływają na relacje z dzieckiem i całą rodziną i jak można te relacje uzdrawiać

– odzyskać kontakt ze sobą – mieć dostęp do intuicji, nauczyć się rozpoznawać jej komunikaty i podążać za nimi

– być w kontakcie ze swoim ciałem, rozumieć sygnały jakie nam wysyła, współdziałać z nim

– pogłębić relację z naturą i zrozumieć jaki ma to wpływ na relacje z innymi

– spojrzeć na swoje dziecko takie jakie jest, nie prze pryzmat własnych obaw i oczekiwań

– poczuć bliskość z innymi kobietami i na nowo nauczyć się czerpać z tego moc

– pogodzić się emocjonalnie z diagnozą dziecka

 

Prowadzące: Iwona Wojtasik i Małgorzata Michaluk – od 7 lat tworzą Fundację Zrozumieć Autyzm, gdzie wspierają rodziców w budowaniu głębokiej, transformującej relacji ze swoimi wyjątkowymi dziećmi. Wspierają kobiety – matki i terapeutki – pełen akceptacji i szacunku sposób i pokazują jak można inaczej spojrzeć na dziecko, terapię, swoją rodzinę i samego siebie.