Zapraszamy na zajęcia indywidualne Growth through Play System w domach
w Warszawie.

W związku z dużą ilością pytań dotyczących naszej działalności w Warszawie postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Od września mamy możliwość wzięcia pod opiekę terapeutyczną 5 rodzin z Warszawy i okolic (po wcześniejszym dogadaniu szczegółów) i prowadzić u nich cotygodniowe zajęcia z rozwoju przez zabawę.

W ramach zajęć będziemy:

  • odnajdywać potencjał w każdym dziecku
  • znajdywać kolejne obszary pracy terapeutycznej z dzieckiem
  • rozwijać umiejętności samoregulacji dziecka
  • rozwijać umiejętności zabawy
  • rozwijać umiejętności społeczno-komunikacyjnych
  • szukać technik terapeutycznych dostosowanych do dziecka i wybranych dla niego celów
  • wspólnie z rodzicem szukać codziennych strategii do wspierania rozwoju dziecka

Koszt wstępnej jednorazowej konsultacji: 200 zł (45 minut obserwacji dziecka + 45 minut rozmowy z rodzicem o jego potrzebach i oczekiwaniach)

Koszt zajęć cotygodniowych (1godzina 15 minut pracy z dzieckiem + 15 minut rozmowy z rodzicem): 150 zł Warszawa / 170 okolice Warszawy

Istnieje możliwość prowadzenia zajęć z dwójką dzieci w ramach diady rozwijającej umiejętności zabawy z rówieśnikami po wcześniejszej konsultacji indywidualnej z każdym dzieckiem i ich rodzicem.

Prowadzący zajęcia:

Katarzyna Pabich

W fundacji Zrozumieć Autyzm zajmuje się terapią Growth Through Play oraz prowadzeniem klubów As dla nastolatków z zaburzeniami rozwoju ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera). Prowadzi warsztat Asystent Cień Dziecka z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu w Przedszkolu i Szkole. Pracuje indywidualnie z dziećmi, tworzy programy dla rodzin i wspiera rodziców w nauce zabawy. Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalnością Psychologia Kliniczna oraz Rehabilitacji Dzieci z Zaburzenia Rozwojowymi na Uniwersytecie Warszawskim Od zawsze chciała pracować z dziećmi. Już w trakcie studiów rozpoczęła pracę wolontaryjną z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. W tym czasie mogła zapoznać się z różnymi podejściami terapeutycznymi, jednak dopiero metoda i techniki terapii GPS okazały się zgodne z jej wizją pracy z dzieckiem. Wśród jej zainteresowań naukowych znajdują się obszary związane z psychologią emocji, a szczególnie zagadnienie zarażania afektywnego.

Prywatnie podróżniczka – każda podróż to dla niej zdobywanie wiedzy, nie tylko o innych kulturach, ale również o sobie samej.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę pochodzącą z własnych doświadczeń, które nabyłam w trakcie kilku lat pracy indywidualnej, grupowej, szkoleniowej i terapeutycznej. Uważam, że w każdym dziecku kryje się wielki potencjał, który, jeśli tylko będziemy otwarci, możemy odkryć. W pracy indywidualnej staram się inspirować dziecko do rozwoju i nauki nowych umiejętności społecznych przez zabawę, zrozumienie i pełną akceptację. Wierzę, że otwartość na nas samych i na drugiego człowieka, bez osądzania i oceniania jest kluczem do tworzenia prawdziwej relacji.