Zapraszamy Cię w podróż w głąb relacji z Twoim dzieckiem.

Co Twoje dziecko chce Ci powiedzieć bez słów lub między słowami?

Co kryje się za jego niestandardowym, dziwnym, niepokojącym zachowaniem?

Jak możesz odczytać informacje, które są kluczem do zbudowania głębokiej relacji z Twoim dzieckiem i do jego rozwoju?

Czego Twoje dziecko potrzebuje, tak – na najgłębszym poziomie, by móc być w relacji z Tobą, ze światem, by móc rozwinąć swój potencjał?

 

WARSZTAT  „USŁYSZ MNIE”

 

Na warsztatach będziemy pracować nad tym jak odczytywać subtelne sygnały wysyłane przez dziecko, a które są informacją o jego potrzebach i procesie autoterapeutycznym.

Będziemy przyglądać się warstwie symbolicznej zachowań i zaburzeń Twojego dziecka.

Będziemy także odkrywać, jakie schematy rodzinne ujawniają się w waszej relacji.

Spróbujemy zobaczyć, co w Waszym polu rodziny chce się pokazać.

Jaki ukryty proces – Twój Twojego partnera, całej Waszej rodziny – niesie dziecko.

 

Warsztat prowadzony autorską metodą ustawień przestrzennych. Pracujemy też z wizualizacją, oddechem, medytacją. Warsztat ma charakter rozwojowy – oparty jest na pracy wewnętrznej rodzica. Pracujemy we wspierającej przestrzeni kręgu kobiet, pomagając sobie wzajemnie w odkrywaniu drogi do autentycznej, rozwijającej relacji z dzieckiem.

 

Kiedy?

18-19 maja

 

Gdzie?

Łódź, Moniuszki 4a

 

Cena: 450 zł (dla rodziców stale współpracujących z fundacją 350 zł)

Na każdym warsztacie przewidujemy jedno bezpłatne miejsce dla kobiety, szczególnie samotnie wychowującej dziecko, która czuje, że warsztat może być pomocny dla niej i jej rodziny, ale jej sytuacja finansowa nie pozwala na wzięcie w nim udziału. Jeśli jesteś taką kobietą – napisz do nas!

Prowadzące: Małgorzata Michaluk i Iwona Wojtasik – od 7 lat tworzą Fundację Zrozumieć Autyzm, gdzie wspierają rodziców w budowaniu głębokiej, transformującej relacji ze swoimi wyjątkowymi dziećmi. Wspierają kobiety – matki i terapeutki – pełen akceptacji i szacunku sposób i pokazują jak można inaczej spojrzeć na dziecko, terapię, swoją rodzinę i samego siebie.