Szkolenie Growth through Play System st.1

Miło nam poinformować wszystkie zainteresowane osoby, iż właśnie rozpoczynamy nabór na trzecią już edycję w Polsce, szkolenia Growth Through Play System stopień I.
Szkolenie  odbędzie się pod koniec Listopada.

Dotychczas, nasze szkolenia ukończyło kilkudziesięciu wspaniałych profesjonalistów, wśród nich pedagodzy specjalni, psycholodzy, terapeuci integracji sensorycznej, logopedzi, terapeuci handle.  To wspaniale, że tak wielu specjalistów poszukuje nowych metod i inspiracji do dalszej pracy terapeutycznej.
Dziękujemy Wam, za energię, dociekliwość, chęć własnego rozwoju i pasję jaką jest praca z dziećmi ze spektrum autyzmu!!

Dla osób, którym do tej pory ze względu na ograniczoną ilość miejsc, nie udało się zakwalifikować na szkolenie I stopnia, mamy wspaniałą wiadomość. Już w listopadzie, po raz trzeci do Polski przyleci Kat Houghton, aby  przekazać kolejnym specjalistom wiedzę dotyczącą podstaw terapi Growt Through Play System.

Poznacie podstawy wyzwalania potencjału rozwojowego, nauczycie się rozpoznawać stany zaangażowania dziecka , dostosowywać do niego aktywności i zabawy, wykorzystywać i stwarzać sytuacje rozwijające sferę społeczno-komunikacyjną a także rozwijać swój osobisty potencjał i podnosić kompetencje terapeutyczne!!
http://zrozumiecautyzm.pl/dla-profesjonalistow/

Zachęcamy do śledzenia naszej strony zrozumiecautyzm.pl oraz facebooka i bezpośredniego kontaktu na info@zrozumiecautyzm.pl

 Szkolenie Growth through Play System st.1