Tutaj znajdą Państwo listę terapeutów, którzy ukończyli szkolenie 21-23 września 2012

Growth through Play System st.1  i mają uprawnienia do wykorzystywania w swojej pracy z dzieckiem poznane metody i techniki  oparte na relacjach zobacz St.1

 

Izabela Pniewska izabelapniewska@wp.pl   Poznań

Irena Duszyńska renadusz@gmail.com Poznań

Ewa Stanisławska ewkastanislawska@gmail.com Poznań

Gawlik Aneta bracka-82@tlen.pl  Poznań

Jolanta Bunk jbunk@wp.pl  Poznań

Ewa Błońska ewablonska3@gmail.com  Poznań

Joanna Chmielewska asiach2@op.pl Poznań

Irena Duszynska i irenadusz@gmail .com Poznań

Kamil Lodziński, 727 521 269 Poznań

Gawlik Aneta bracka-82@tlen.pl  Poznań

Agnieszka Kazimierczak agakazmierczak.hipoterapia@gmail,com Poznań

Małgorzata Przybysz mprzybysz80@gmail.com Zgierz

Magdalena Majewska, magdalena.majewska1@op.pl Łódź

Joanna Wójcik joana72@op.pl Łódź

KatarzynaCyrulewska katarzyna.cyrulewska@op.pl Łódź

Joanna Wójciak ajwojciak@o2.pl Koluszki

Katarzyna Janowska ksiabejan@wp.pl Kalisz

Marta Szymańska centrumpapilio@@gmail.com Kalisz

Katarzyna Kowalska  Zduńska Wola

Agata Bąk wnuczkaa@wp.pl  Zduńska Wola

Katarzyna Gałkiewicz katarzyna.galkiewicz@onet.pl Zgierz

Katarzyna Owczarek szpaczka17@op.pl okolice Gliwic

Małgorzata Sikora sikora_malgorzata@vp.pl Aleksandrów Łódzki

Małgorzata Michaluk info@zrozumiecautyzm.pl Łódź

Felicyta Krawczyk fell@skrzynka.pl Opole

Marta Majka companieros@gazeta.pl Lubin

Agnieszka Wolska agawol@go2.pl

Ewa KorusiewiczPrzedszkole  eva.lavenda@op.pl Warszawa Komorów

Monika Przedwojska monikaprzedwojska@gmail.com Warszawa

Anna Goleniewska  c.r.w.komorow@gmail.com Warszawa Komorów

Monika Suchecka monikspl@yahoo.com Warszawa

Dorota Bryndza dorota.bryndza@gmail.com Warszawa

Anna Leszczyńska a.leszczynska7@tlen.pl Warszawa

Joanna Zadroga joanna.zadroga@vp.p Gliwice

Tychy Monika Gęga tel. 509639797 Żywiec

Aleksandra Światowska, tel.728913118 Tychy

Marzena Olchowy m.olchowy@terapiairozwoj.pl Katowice

Magdalena Szendera-Lebuda: magda.szendera@tlen.pl Katowice

Ilona Konsek ilapoczta@op.pl Rybnik

Małgorzata Czyż gosia@sampi-mc.pl Pszów

Małgorzata Matylda -Sojka trafed@tlen,pl Sosonowiec

Sara Knapik knapik.sara@gmail.com Katowice

Monika Broszkiewicz broszkiewiczmonika@gmail.com Tychy/Katowice

Sylwia Zyguła biuro@wesolalokomotywa.com.pl Stargard Szczeciński

Joanna Romaszko, pszczola1303@interia.pl  Gdańsk

Agata Głowińska agata.glowinska@poczta.fm   Bydgoszcz

Marta Krzesak pedagogblizejdziecka@vp.pl  Świdnica

Aneta Wiaderna Trusiuk  anetawiaderna@wp.pl  Świdnica

Katarzyna Rainczuk. katarzyna.rainczuk@gmail.com  świdnica

Agnieszka  Kubiak akubiak1212@interia.pl  Łuków

Monika Kromolan monika.kromolan@gmail.com  Żernica

Izabela Posmyk ppnr1dzialoszyn@wp.pl   Działoszyn,

Barbara Dmowska golawska1985@gmail.com

Monika Świerczek kardamonowa@tlen.pl  Żory

Justyna Goławska justynkagolawska@gmail.com ,Łuków,

Katarzyna Iwaniuk iwaniuk.fizjo@gmail.com  Siemiatycze

Anna Dmowska golawska1985@gmail.com Łuków

Magdalena  Biardzka biardzkamag@wp.pl Siedlce

Eleonora Łapczyk lorka@o2.pl Szymanowice

Rafała Zieliński yan8@wp.pl  Szymanowo

Jana Baptie handle@email.cz

Justyna Juszczak justynazm@o2.pl Mińsk Mazowiecki

Magdalena Karwala magdalena.karwala@procare.edu.pl Andrychów

Magdalena Nowak ita05@wp.pl

Joanna Waszkiewicz awasz@wp.pl Morąg

Jolanta Zięba jolanta.zieba13@wp.pl Skaryszew

Joanna Zadroga joanna.zadroga@vp.pl

Aga Wolska agawol@go2.pl

Felicyta Krawczyk fell@skrzynka.pl Opole

Karolina Roszak-Grocka karka12@gazeta.pl Bielsko-Biała

sylwia zielińska  syl.zielinska@wp.pl

Agnieszka Janiec  gabinet@agaja.pl Kraków

Karolina Sobierska karolina.sobierska@gmail.com Kraków

Katarzyna Pabich Łódź

Anna Jagiełło   anna.jagiello90@gmail.com Siedlce

Magdalena Zachara-Grzesik   magdalena.zachara@gmail.com Wrocław

Małgorzata Stefanowska  integracjasensorycznaopole@op.pl Opole

Julia Hylewicz julcia_h@wp.pl Krotoszyn

Weronika Dedyk   dedykweonika@gmail.com Opole

Katarzyna Wiśniewska  kasiaonsnow@gmail.com Poznań

Katarzyna Szarańska-Buda  katyszaranska@wp.pl Nądnia

Marlena Sylwia Rogalska-Szulc marlena.rogalska@onet.pl Babimost

Iwona Renata Ostrowska  iwona.ostrowska@wp.pl Siedlce

Aleksandra Miegoń kaczmarekaleksandra@wp.pl Pabianice

Aleksandra Jałoszyńska a_jaloszynska@wp.pl Grójec

Agata Ledwoń ledwon.ag@gmail.com Częstochowa

Magdalena Sykuła magdasykula@interia.pl Poznań

Katarzyna Brzozowska brzozowska.k@wp.pl Szczecin

Anna Michalak anna.michalak@wyspa.bydgoszcz.pl Bydgoszcz

Monika Niemczyk niemczyk.monika@wp.pl Bydgoszcz

Marta Morkowska martamorkowska5@wp.pl Bydgoszcz

Aleksandra Szczukowska olaszczukowska@gmail.com Nakło nad Notecią

Daria Bemowska dariabemowska1@wp.pl Kartuzy

Iwona Grzesik nona7@wp.pl Brzeg

Paulina Rutka  paulina.rutka@gmail.com Kraków

Dominika Opłatek-Strasz dominika.oplatek@onet.pl Turek
Emilia Jagielska e-milka23@wp.pl Czersk,pomorskie

 

 

 

 

Dodaj komentarz