LISTA TERAPEUTÓW KTÓRZY UKOŃCZYLI ST. 2  Szkolenia Growth through Play System .

 

  1. Katarzyna Janowska Kalisz            e- mail kasiabejan@wp.pl
  2. Marta Szymańska     Kalisz            e-mail  papilio.szymanska@gmail.com
  3. Jana Baptie               Komorni        e-mail handle@email.cz  (Czechy)
  4. Kamil Lodziński          Poznań         e-mail k_lodzinski@wp.pl
  5. Dorota Bryndza         Warszawa    e-mail  dorota.bryndza@gmail.com
  6. Agnieszka Urbańska   Siedlce         e-mail  u.agnieszka@gmail.com
  7. Karolina Sobierska     Kraków         e-mail karolina.sobierska@gmail.com
  8. Małgorzata Czyż       Pszów          e-mail mczyz@op.p
  9. Felicyta Krawczyk      Opole           e-mail fell@skrzynka.pl
  10. Ilona Konsek            Rybnik         e-mail ilapoczta@op.pl
  11. Monika Suchecka     Warszawa    e-mail monikspl@yahoo.com
  12. Katarzyna Wiśniewska Poznań
  13. Monika Kromolan       Śląsk         monika.kromolan@gmail.com
  14. Joanna Chmielewska Poznań     asiach2@op.pl
  15. Iwona Grzesiak            Opole       nona7@wp.pl

Osoby te posiadają kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia terapii Growth through Play System oraz wdrażania indywidualnych programów terapii.

Terapeuci Współpracujący z Fundacją Zrozumieć Autyzm  i pozostający pod stałą superwizją.
Zapraszamy do kontaktu !

Małgorzata Michaluk      Kraków / „Fundacja Radosny Rozwój”  mkmichaluk@gmail.com

Anna Wojciechowska       Warszawa/ „Gabinet terapii”                   a.wojciechowska8@gmail.com

Kamil Lodziński                  Poznań/ „Potrafię Więcej”                        k_lodzinski@wp.pl

Magdalena Majewska       Łódź / „Fundacja Zrozumieć Autyzm”   info@zrozumiecautyzm.pl

Katarzyna Pabich               Łódź/ „Fundacja Zrozumieć Autyzm”    info@zrozumiecautyzm.pl

Jana Baptie                              Komorni /Czechy                                        e-mail handle@email.cz

 

Osoby te posiadają kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia terapii Growth through Play System, wdrażania indywidualnych programów terapii . Osoby te ( pozostając pod stała opieką i  superwizją certyfikowanego nauczyciela  metody GPS Iwony Wojtasik) w znaczący sposób mogą wspierać rodziców w procesie terapii i wychowania dziecka w spektrum autyzmu   przy superwizji certyfikowanego nauczyciela  metody GPS Iwony Wojtasik.