Program Konsultacyjny

Growth trough Play System™ 

Jeśli zastanawiasz się czy ten Program jest dla Ciebie .

Umówi się z Nami na wstępną bezpłatną konsultację telefoniczną lub skype !!!

Do usłyszenia

Jak pokonać blokady w relacji ze swoim dzieckiem, odnaleźć radość z relacji, odkryć swój potencjał rodzicielski, wspierać własne dziecko w jego rozwoju i stać się świadomym partnerem zabawy . 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ !

INFO@ZROZUMIECAUTYZM.PL

Ilość Miejsc Ograniczona!

ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNY PROGRAM KONSULTACYJNY

Dowiedz się Więcej

Zapraszamy rodziców dzieci w spektrum autyzmu na głęboki, transformujący relacje program konsultacyjny podczas którego nauczymy Was jak wejść w głęboką relację z dzieckiem, zacząć na nowo czerpać radość z rodzicielstwa i jak wspierać rozwój społeczny i rozwój umiejętności komunikacyjnych podczas codziennego bycia razem.

Zapraszamy na sesje indywidualne – podróż w głąb relacji z Twoim dzieckiem

——->Co Twoje dziecko chce Ci powiedzieć bez słów lub między słowami?

———>Co kryje się za jego niestandardowym, dziwnym, niepokojącym zachowaniem?

———>Jak możesz odczytać informacje, które są kluczem do zbudowania głębokiej relacji z Twoim dzieckiem i do jego rozwoju?

———>Czego Twoje dziecko potrzebuje, tak – na najgłębszym poziomie, by móc być w relacji z Tobą, ze światem, by móc rozwinąć swój potencjał?

Poprowadzimy Cię w Twoim wewnętrznym procesie, do autentycznej, głębokiej relacji z dzieckiem. Pokarzemy Ci, jak Twoje samopoczucie, schematy, przekonania wpływają na zachowanie dziecka i jak zmiany w Tobie mogą wspierać jego rozwój. Dzięki temu będziesz mógł je zobaczyć naprawdę – nie przez pryzmat lęków i oczekiwań. 


SZCZEGÓŁY INFORMACYJNE

Miejsce:
Łódź
Data:
Po ustaleniu telefonicznym lub e mail
Terminy:
Po ustaleniu e mail

.

Płatność / Rezerwacja:

 

Informacje i rezerwacja sesji:

iwona@zrozumiecautyzm.pl

tel. 509576499


Iwona Wojtasik

Założyciel Fundacji zrozumieć Autyzm, certyfikowany trener i nauczyciel metody Growth through Play System. Prowadzi certyfikowane 3 stopniowe szkolenia  dla specjalistów, konsultacje kursy online i warsztaty dla rodziców oraz superwizje. Jest opiekunem rodzin i zespołów specjalistów  pracujących w duchu relacji .

” Obecnie moja praca jest wynikiem  własnej długoletniej podróży  gdzie olbrzymią rolę odegrała Kat Houghton i metoda Growth trough Play System  ale nie tylko. W swojej pracy i życiu wykorzystuje  „głęboki transformujący coaching”  czerpie również  z psychologii rozwojowej,  koncepcji Jospera Juula  oraz NVC. Głęboko wierzę ,że naszym obowiązkiem jest dążenie do ciągłego rozwoju a przez własną transformację zmieniamy życie dzieci , naszych bliskich i świata.

W pracy koncentruje się na pomaganiu rodzicom i teraputom tworzyć nową jakość w relacji z dzieckiem, aby przenieść ją na głębszy poziom. Uczę dorosłych jak stawać się autentycznym partnerem zabawy , jak wykorzystać własny potencjał do zmiany oraz jak pielęgnować własną inuicję , która staje się kompasem w naszych relacjach, życu i pracy. Prowadzę warsztaty, kurs online i oferuje szkolenia certyfikowane dla specjalistów , którzy chcą doskonalić się w nowym podejściu do terapii dziecka. Moje motto brzmi; „Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć …”

Prywatnie jest mamą 9 letniej Anastazji wychowywanej w duch relacji i wolność.. Fascynuje mnie drugi człowiek, jego perspektywa, piękno i różnorodność. Mam lekką fiksację na punkcie tworzenia planów i nowych wizji 🙂

Ukończyła uczelnie wyższe na Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Edukacji we Wrocławiu i szkolenia w Relate to Autism USA, była również uczestnikiem szkolenia Start- Up w Londynie. Jej doświadczenie obejmuje około 12 lat pracy terapeutycznej 1:1 w pokoju zabaw z dziećmi, Budowania Zespołów  Terapeutycznych i Motywacji,

Małgorzata Michaluk – oligofrenopedagog (Akademia Pedagogiki Specjalnej) i terapeuta pedagogiczny (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie), od 7 lat pracuje z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe oparte na podejściu rozwojowym, a także konsultacje dla rodziców. W Fundacji jest wiceprezeską. Od 4 lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla rodziców i profesjonalistów dotyczące podejścia rozwojowego. Odbyła pełne szkolenie w metodzie Growth Thtough Play System, a także szkolenia z Integracji Sensorycznej st. I, metody HANDLE – st. 1 i 2, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, metod pracy w środowisku rodzinnym, komunikacji alternatywnej i wspomagającej, liczne szkolenia i warsztaty dotyczące psychologii procesu A. Mindella. Jest absolwentką rocznego kursu trenerskiego. Brała udział w innowacyjnym projekcie „Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie” w charakterze asystenta uczestnika projektu – jest współautorką podręcznika dla koordynatorów wolontariatu. Jest uczestniczką kręgu kobiet, w którym pracuje nad własnym rozwojem. Pasjonuje się metodami pracy z ciałem, filozofią i medycyną Wschodu. czerpie z koncepcji prof. Hanny Olechnowicz, pedagogiki Jaspersa Juula, pedagogiki Waldorfskiej.

Podchodzę holistyczne do terapii dziecka i jego rodziny. Wiem, że nikt z nas nie jst samotną wyspą i że przez dziecko przemawia historia i doświadczenie całej jego rodziny. Wierzę też, że każdy z nas ma klucz do siebie – wpisany w siebie mechanizm samouzdrawiania. Jestem specjalistką od podążania za procesem autoterapeutycznym i odkrywania subtelnych sygnałów komunikacyjnych. Czasem wystarczy po prostu nie przeszkadzać 🙂