Zabawa dla Brzdąca…

Ta część naszej oferty skierowana jest dla najmłodszych dzieci( do 2 roku życia).

Czy Ala nie za długo bawi się w samotności, dlaczego Jaś bawi się tylko jednym samochodem, a Zosia nie chce się bawić z rówieśnikami, Krzyś jest taki nieśmiały?

To tylko wierzchołek góry pytań i wątpliwości rodziców zagubionych w gąszczu informacji.
My nie mamy gotowej odpowiedzi, jednej porady, terapii „cud” i  jednego wzorca wychowania. Znamy natomiast psychologię rozwoju dziecka, różne sposoby oddziaływań i modele terapeutyczne. Znamy też nasze dzieci, obserwujemy je i dostrzegamy w każdym z nich wyjątkową osobowość, indywidualne wzorce zachowań i sposoby zabawy. Każda z tych małych istot rozwija się w swoim własnym tempie i rytmie .Najważniejsze jest by rozwój przebiegał harmonijnie, aby określone dla danego wieku kroki rozwojowe zostały przez dziecko opanowane. Gdy umiejętności te zostają pominięte lub nie w całości wypracowane, w późniejszym rozwoju może mieć to wpływ na pojawienie się lub pogłębienie zaburzenia w tej sferze.

Jeśli Twój lekarz powiedział Ci, że

  • Twoje dziecko jest za małe na diagnozę
  • Musisz czekać , na diagnozę  i terapię od kilku do kilkunastu miesięcy
  • Że panikujesz, szukasz dziury w całym
  • Proponuje Ci kolejne diagnozy i oceny funkcjonowania

To nie musisz czekać i pozostawiać zdrowia swojego dziecka losowi!

Jeśli jest coś niepokojącego w rozwoju Twojego dziecka (słaby rozwój mowy, niechęć do nawiązywania kontaktu, brak spontaniczności, brak wskazywania, specyficzna zabawa itp.) bądź Ty czujesz że coś jest nie do końca w porządku, skontaktuj się z nami!

Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, na każde patrzymy pod kątem wspserania jego naturalnego rozwoju, bazując na jego zainteresowaniach i motywacji i zabawie.

Znamy elementy drabiny rozwojowej dzieci, wiemy które umiejętności wykształcają się po sobie i jaka jest ich prawidłowa kolejność. Ty natomiast znasz swoje dziecko, jego ulubione zabawy, aktywności, bajki. Razem możemy stworzyć niesamowitą możliwość dla rozwinięcia przez dziecko jego unikalnej osobowości, pomoóc uporać się z lękami i frustracją, niepewnością, nieśmiałością.

Daj sobie i jemu szansę. Razem możemy sprawić, aby rozwój Twojego dziecka był naszą wspólną, inspirującą zabawą.

zajęcia indywidualne:

czas: 30 min   cena: 45 zł

zajęcia grupowe / „raki nieboraki”

czas: 30 min   cena : 35 zł

zapisy: info@zrozumiecautyzm.pl
tel. 509 576 499